רחלי רוטנר היא יוצרת, כותבת, ציירת, קומיקסאית ועיתונאית. עם עבר עשיר בוואלה ובמאקו רחלי עשתה מאות כתבות וידאו ופרויקטים הומוריסטיים, וכתבה לתכניות טלוויזיה מוכרות בפריים טיים. רחלי בחרה לדבר איתנו היום על הסרט “איש על הירח”

החוק הראשון של הפוליטיקה זה שלא מדברים על הפוליטיקה, או ככה לפחות הפוליטיקאים היו רוצים. תומר אביטל דווקא רוצה לדבר עליהם, והרבה. תומר ייסד את פרויקט “100 ימים של שקיפות”, מיזם הפועל לשקיפות בממשלה, בכנסת ובשירות הציבורי. תומר הוא אחד ממייסדי את לובי 99 שמטרתו לעשות לוביזם בכנסת למטרות חברתיות,...

דף האינטרנט when he pays - כשהוא משלם, מביא ציטוטים של צרכני זנות שמתארים את האלימות היומיומית אותן חוות הנשים העובדות בתעשיית הזנות. את העמוד הקימה טלי קורל. במשך הזמן נאלצת טלי להלחם על מקומו של העמוד באינטרנט, ובעיקר בתודעה, כשנראה פעמים רבות שדווקא הזנאים, מציירים את עצמם בתור קורבן....

עודד פוירשטיין מנהל את דף הפייסבוק הסטוריה גדולה בקטנה, שחוגג ממש תכף 75 אלף עוקבים. ביום יום הוא מאסטרנט להסטוריה של המאה ה19, אבל האהבה האמיתית שלו היא ערפדים. אולי בגלל שסטודנט, כמו ערפד, הוא יצור שחי בלילה, חושש מאור היום ומתגעגע לימים בהם הוא היה בן אדם רגיל?

מה אתם תעשו אם תגלו שבעוד עשר דקות יושמד העולם? איך תגיבו? תלכו לילדים? תיכנסו לחרדה? דכאון? ד”ר אילן פרז בא לדבר איתנו על התמודדות עם סוגיות מורכבות וגם על שאלות מורכבות בנפש האדם, אלוהות, חברה, דת ועוד המון.